Zmiana sprzedawcy prądu

Zmiana sprzedawcy prądu wygląda nieco inaczej dla klientów dokonujących zmiany po raz pierwszy i kolejny. Procedurę zmiany możemy podzielić na kilka etapów i tylko od nas zależy jak bardzo zaangażujemy się w ten proces. Gdy udzielimy pełnomocnictwa nasza rola ograniczy się do niezbędnego minimum. Jeśli jednak mamy ochotę dopilnować wszystkiego sami to musimy liczyć się z tym, że załatwianie formalności zajmie nam trochę czasu.
Dlaczego warto zmienić sprzedawcę?

Bo płacisz więcej niż musisz. Liberalizacja rynku, powolny proces, który umożliwił sprzedawcom konkurencyjną walkę o Klienta jest już na tym etapie, że nie warto się zastanawiać. Pytasz: OK, ale ile zaoszczędzę? My pytamy: a ile zużywasz prądu i ile za niego płacisz? Pamiętaj, że niezależnie od tego „ile” jednym prostym ruchem możesz zatrzymać w swoim portfelu kolejne złotówki. Przybliżenie tego „ile to będzie dokładnie” możesz sprawdzić w porównywarce. Dla niektórych z nas, w niewielkich mieszkaniach, to 10 zł miesięcznie (360 zł przez 3 lata). Dla innych, mieszkających w większych domach, w dodatku ogrzewanych prądem to 100 zł miesięcznie (3600 przez 3 lata). Dla małych, średnich i dużych firm zużywających dziesiątki (a może tysiące?) megawatogodzin rocznie to grube tysiące (dziesiątki tysięcy) oszczędności. Warto?
Pierwsza zmiana sprzedawcy

Jeśli do tej pory nie zmienialiście sprzedawcy prądu z urzędu to nadal korzystacie z taryf urzędowych, regulowanych przez Prezesa URE. Oznacza to, że za prąd płacisz więcej niż odbiorcy TPA, którzy mogą wybierać spośród wielu atrakcyjnych ofert rynkowych. Jednak to nie jedyny minus taryf urzędowych – osoby, które nie zmieniły sprzedawcy prądu narażone są na podwyżki. Tylko klienci TPA mają możliwość zawarcia umów długoterminowych z gwarancją stałej ceny. Zmiana sprzedawcy jest naprawdę prosta i od oszczędzania dzieli Cię naprawdę niewiele formalności.
Kolejna zmiana sprzedawcy

Jako klienci TPA możemy cieszyć się nie tylko niższymi rachunkami za prąd, ale także szerokim wyborem atrakcyjnych ofert. Posiadając gwarancję stałej ceny za prąd nie musimy martwić się o jutro i dzięki takim narzędziom jak porównywarka, bez problemu możemy znaleźć ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Jeśli jesteś świadomym Klientem, który zmieniał już sprzedawcę prądu – tym lepiej! My dostarczamy Ci narzędzie, Ty sam zdecyduj, którą ofertę wybrać.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s